Kopen B43564A2278M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Serie: | B43564 |
| Ripple Current: | 7.4A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43564A2278M000 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43564A2278M |
| Lifetime @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedantie: | 55 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2700µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 69 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2700UF 20% 250V SCREW |
| Capaciteit: | 2700µF |