B43703A5109M
B43703A5109M
Onderdeel nummer:
B43703A5109M
Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43703A5109M.pdf
Invoering
Kopen B43703A5109M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43703
Ripple Current:26.4A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:495-7272
B43703A5109M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43703A5109M
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:16 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):7.547" (191.70mm)
Uitgebreide beschrijving:10000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):9.9 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:10000µF