Kopen B43703B5398M000 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.027" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43703 |
| Ripple Current: | 13.8A @ 100Hz |
| Andere namen: | B43703B5398M |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43703B5398M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 38 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.846" (97.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3900µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 24 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW |
| Capaciteit: | 3900µF |