B43703A5159M000
Onderdeel nummer:
B43703A5159M000
Beschrijving:
CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43703A5159M000.pdf
Invoering
Kopen B43703A5159M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.543" Dia (90.00mm)
Serie:B43703
Ripple Current:35.7A @ 100Hz
Andere namen:B43703A5159M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43703A5159M000
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:11 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):7.795" (198.00mm)
Uitgebreide beschrijving:15000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6.7 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):6.7 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:15000µF