Kopen B82144A2102K met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | LBC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5611-2 B82144A2102K-ND B82144A2102K000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82144A2102K |
| Inductie: | 1µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 1MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 200MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 80 mOhm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 1UH 2.2A 80 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 80 mOhm Max |
| Huidige score: | 2.2A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |