Kopen B82144A2106J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | LBC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 79.6kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5615-2 B82144A2106J-ND B82144A2106J000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82144A2106J |
| Inductie: | 10mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 350kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 10mH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 42 Ohm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 10MH 60MA 42 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 42 Ohm Max |
| Huidige score: | 60mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |