Kopen B82720S2601N40 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.571" L x 0.524" W (14.50mm x 13.30mm) |
| Serie: | B82720 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 8 Gull Wing |
| Andere namen: | 495-75227-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82720S2601N40 |
| Inductie @ Frequentie: | 4.4mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.421" (10.70mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 400 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 4.4MH 600MA 2LN SMD |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 400 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 600mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |