BFC233863154
Onderdeel nummer:
BFC233863154
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC233863154.pdf
Invoering
Kopen BFC233863154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233863154
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233863154
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Kenmerken:Y2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±10% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.15µF