BFC233915273
BFC233915273
Onderdeel nummer:
BFC233915273
Beschrijving:
CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC233915273.pdf
Invoering
Kopen BFC233915273 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233915273
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233915273
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.027µF