BFC236852473
Onderdeel nummer:
BFC236852473
Beschrijving:
CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Data papier:
BFC236852473.pdf
Invoering
Kopen BFC236852473 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.213" W (17.50mm x 5.40mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236852473
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236852473
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.547" (13.90mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.047µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Capaciteit:0.047µF