BFC236852474
Onderdeel nummer:
BFC236852474
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC236852474.pdf
Invoering
Kopen BFC236852474 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236852474
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236852474
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.787" (20.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.47µF