BFC238300824
BFC238300824
Onderdeel nummer:
BFC238300824
Beschrijving:
CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC238300824.pdf
Invoering
Kopen BFC238300824 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:125V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Serie:383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 00824
BC1846
BFC2 383 00824
BFC2 383 00824
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238300824
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.768" (19.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.82µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.82µF