BFC246804275
Onderdeel nummer:
BFC246804275
Beschrijving:
CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC246804275.pdf
Invoering
Kopen BFC246804275 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.315" W (17.50mm x 8.00mm)
Serie:MKT468
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246804275
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246804275
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.669" (17.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:2.7µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL
Capaciteit:2.7µF