BFC246804825
Onderdeel nummer:
BFC246804825
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC246804825.pdf
Invoering
Kopen BFC246804825 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm)
Serie:MKT468
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246804825
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246804825
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.886" (22.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:8.2µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL
Capaciteit:8.2µF