C420C162J2G5TA7200
Onderdeel nummer:
C420C162J2G5TA7200
Beschrijving:
CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
Data papier:
C420C162J2G5TA7200.pdf
Invoering
Kopen C420C162J2G5TA7200 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie:Aximax 400
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C420C162J2G5TA7200
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Beschrijving:CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
Capaciteit:1600pF