Kopen C420C162J2G5TA7200 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) |
| Serie: | Aximax 400 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C420C162J2G5TA7200 |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Low ESL |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
| Beschrijving: | CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL |
| Capaciteit: | 1600pF |
| toepassingen: | Bypass, Decoupling |
| Email: | [email protected] |