C420C162JAG5TA
Onderdeel nummer:
C420C162JAG5TA
Beschrijving:
CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL
Data papier:
C420C162JAG5TA.pdf
Invoering
Kopen C420C162JAG5TA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:250V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie:Aximax 400
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C420C162JAG5TA
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Beschrijving:CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL
Capaciteit:1600pF