C420C162J2G5TA
Onderdeel nummer:
C420C162J2G5TA
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
Data papier:
C420C162J2G5TA.pdf
Invoering
Kopen C420C162J2G5TA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie:Aximax 400
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C420C162J2G5TA
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low ESL
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Beschrijving:CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
Capaciteit:1600pF