Kopen CTS100LVEL58DG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
| Type: | Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | 100LVEL |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | CTX1319TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTS100LVEL58DG |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Multiplexer 1 x 2:1 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC MULTIPLEXER LVPECL 2:1 |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Circuit: | 1 x 2:1 |
| Email: | [email protected] |