FN2060-12-07
FN2060-12-07
Onderdeel nummer:
FN2060-12-07
Fabrikant:
Schaffner EMC, Inc.
Beschrijving:
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Data papier:
FN2060-12-07.pdf
Invoering
Kopen FN2060-12-07 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanningswaarde DC:-
Spanningswaarde AC (fase tot fase):-
Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal):-
Spanningswaarde AC:250V
Klemtype:Wire Leads
Serie:FN 2060
Andere namen:291-699
800619
FN2060 -12 -07
FN20601207
Temperatuur:-25°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FN2060-12-07
Inductie:580µH
Frequentie - Bediening:DC ~ 400Hz
filter Type:Single Phase
Beschrijving:LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Actueel:12A