FN2060-30-08
FN2060-30-08
Onderdeel nummer:
FN2060-30-08
Beschrijving:
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Data papier:
FN2060-30-08.pdf
Invoering
Kopen FN2060-30-08 met BYCHPS
Spanningswaarde AC:250V
Klemtype:Threaded Post (M4)
Serie:FN 2060
Andere namen:291-602
800574
FN2060 -30 -08
FN20603008
Temperatuur:-25°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FN2060-30-08
Inductie:600µH
Frequentie - Bediening:DC ~ 400Hz
filter Type:Single Phase
Beschrijving:LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Actueel:30A