FN2060-20-08
FN2060-20-08
Onderdeel nummer:
FN2060-20-08
Beschrijving:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Data papier:
FN2060-20-08.pdf
Invoering
Kopen FN2060-20-08 met BYCHPS
Spanningswaarde AC:250V
Klemtype:Threaded Post (M4)
Serie:FN 2060
Andere namen:291-701
800621
FN2060 -20 -08
FN20602008
Temperatuur:-25°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FN2060-20-08
Inductie:600µH
Frequentie - Bediening:DC ~ 400Hz
filter Type:Single Phase
Beschrijving:LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Actueel:20A