Kopen HG2-AC24V-F met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 7.2 VAC |
| Klemtype: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| switching Voltage: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HG |
| release Time: | 30ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 40°C |
| opereren Time: | 30ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HG2-AC24V-F |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V |
| Contact Rating (Current): | 20A |
| Contact Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 24VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | 3.6 VA |
| coil Current: | 150mA |
| Email: | [email protected] |