HG2-DC24V
Onderdeel nummer:
HG2-DC24V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Data papier:
HG2-DC24V.pdf
Invoering
Kopen HG2-DC24V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):19.2 VDC
Turn Off Voltage (Min):2.4 VDC
Klemtype:Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage:250VAC - Nom
Serie:HG
release Time:15ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-50°C ~ 40°C
opereren Time:15ms
montage Type:Socketable
Fabrikant Onderdeelnummer:HG2-DC24V
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Contact Rating (Current):20A
Contact Material:Silver Alloy
Contactformulier:DPDT (2 Form C)
coil Voltage:24VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:416 Ohms
coil Vermogen:1.4 W
coil Current:57.6mA