Kopen HG2-DC24V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| Klemtype: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| switching Voltage: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HG |
| release Time: | 15ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 40°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HG2-DC24V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V |
| Contact Rating (Current): | 20A |
| Contact Material: | Silver Alloy |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 416 Ohms |
| coil Vermogen: | 1.4 W |
| coil Current: | 57.6mA |
| Email: | [email protected] |