Kopen HI-1573PSIF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | Q9063845 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HI-1573PSIF |
| Uitgebreide beschrijving: | Transceiver 20-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC TXRX ARINC708 20SOIC |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |