Kopen HI-8200PSIF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 250ns, 150ns |
| Switch Circuit: | SPST - NO |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andere namen: | 1245-1026 HI8200PSIF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 10 Ohm |
| Aantal circuits: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HI-8200PSIF |
| Uitgebreide beschrijving: | 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 20-TSSOP |
| Beschrijving: | IC SWITCH QUAD SPST 20-TSSOP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | - |
| Charge Injection: | -20pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | - |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 15pF, 60pF |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |