LGU2D102MELA
LGU2D102MELA
Onderdeel nummer:
LGU2D102MELA
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Data papier:
1.LGU2D102MELA.pdf2.LGU2D102MELA.pdf
Invoering
Kopen LGU2D102MELA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:2.3A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2710
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2D102MELA
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.969" (50.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1000µF