LGU2D102MELC
LGU2D102MELC
Onderdeel nummer:
LGU2D102MELC
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Data papier:
1.LGU2D102MELC.pdf2.LGU2D102MELC.pdf
Invoering
Kopen LGU2D102MELC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:2.3A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2712
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2D102MELC
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.181" (30.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1000µF