Kopen LP2987AIM-2.5/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 16V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.18V @ 200mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | *LP2987AIM-2.5 *LP2987AIM-2.5/NOPB LP2987AIM-2.5 LP2987AIM-2.5-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP2987AIM-2.5/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2.5V 0.2A 8SOIC |
| Current - Output: | 200mA |
| Current - Limit (Min): | 250mA |