LP2987AIMM-3.8
Onderdeel nummer:
LP2987AIMM-3.8
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.8V 0.2A 8VSSOP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18341 Pieces
Data papier:
LP2987AIMM-3.8.pdf
Invoering
Kopen LP2987AIMM-3.8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.8V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.18V @ 200mA
Leverancier Device Pakket:8-VSSOP
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Andere namen:LP2987AIMM-3.8TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2987AIMM-3.8
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.8V 200mA 8-VSSOP
Beschrijving:IC REG LDO 3.8V 0.2A 8VSSOP
Current - Output:200mA
Current - Limit (Min):250mA