LP2987AIMM-2.5
Onderdeel nummer:
LP2987AIMM-2.5
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.2A 8VSSOP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17634 Pieces
Data papier:
LP2987AIMM-2.5.pdf
Invoering
Kopen LP2987AIMM-2.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.18V @ 200mA
Leverancier Device Pakket:8-VSSOP
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Andere namen:LP2987AIMM-2.5TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2987AIMM-2.5
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA 8-VSSOP
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.2A 8VSSOP
Current - Output:200mA
Current - Limit (Min):250mA