LRMAM0805-R005FT5
LRMAM0805-R005FT5
Onderdeel nummer:
LRMAM0805-R005FT5
Fabrikant:
TT Electronics / Welwyn
Beschrijving:
RES SMD 0.005 OHM 1% 1/2W 0805
Data papier:
LRMAM0805-R005FT5.pdf
Invoering
Kopen LRMAM0805-R005FT5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0805
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:LRMA
Weerstand (Ohm):0.005
Vermogen (Watt):0.5W, 1/2W
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:985-1541-1
Temperatuur:-55°C ~ 170°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LRMAM0805-R005FT5
Hoogte - Zittend (Max):0.031" (0.80mm)
Kenmerken:Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.005 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
Beschrijving:RES SMD 0.005 OHM 1% 1/2W 0805