Kopen LT1242IN8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 25 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 16V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Buck |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Isolatie: | Isolated |
| Temperatuur: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1242IN8#PBF |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 500kHz |
| Foutbescherming: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Buck Topology Up to 500kHz 8-PDIP |
| Arbeidscyclus: | 96% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-DIP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |