Kopen LTC3833EFE#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3833EFE#TRPBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 20-TSSOP-EP |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |