Kopen LTC4350IGN#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.5 V ~ 12 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SSOP |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4350IGN#TRPBF |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | Latched Fault |
| Feature Pins: | COMP1, COMP2, FB, GAIN, IOUT, OV, RSET, SB, STATUS, TIMER, UV |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller, OR Controller 1 Channel General Purpose 16-SSOP |
| Beschrijving: | IC CNTRLR HOTSWAP LOADSHAR16SSOP |
| Current - Supply: | 1.6mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |