MA5KP13A
MA5KP13A
Onderdeel nummer:
MA5KP13A
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12921 Pieces
Data papier:
MA5KP13A.pdf
Invoering
Kopen MA5KP13A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):13V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:21.5V
Spanning - Onderbreking (Min):14.4V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AR
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:5000W (5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3891
1086-3891-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA5KP13A
Beschrijving:TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):233A