MAL202136331E3
MAL202136331E3
Onderdeel nummer:
MAL202136331E3
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Data papier:
MAL202136331E3.pdf
Invoering
Kopen MAL202136331E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia x 0.709" L (8.00mm x 18.00mm)
Serie:ASM 021
Ripple Current:340mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:2222 021 36331
4036PHTB
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL202136331E3
Lifetime @ Temp.:2500 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:360 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:330µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 680 mOhm 2500 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):680 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Capaciteit:330µF