Kopen MAL202139479E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia x 0.709" L (8.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 160mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 2222 021 39479 222202139479 4093PHTB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL202139479E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 1.9 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 47µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.7 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.7 Ohm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL |
| Capaciteit: | 47µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |