Kopen MAX9550EZK+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 6 V ~ 20 V, ±3 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-5 |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | MAX9550EZK+T-ND MAX9550EZK+TTR MAX9550EZKT |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9550EZK+T |
| Beschrijving: | IC BUFFER VCOM TSOT23-5 |
| Current - Supply: | 2mA |
| Current - Output / Channel: | 55mA |
| toepassingen: | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |