Kopen MAX9586AZK+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-5 |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | MAX9586AZK+T-ND MAX9586AZK+TTR MAX9586AZKT |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9586AZK+T |
| Beschrijving: | IC AMP VIDEO FILTER TSOT23-5 |
| Current - Supply: | 4.25mA |
| Current - Output / Channel: | 140mA |
| toepassingen: | Reconstruction Filter |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |