PM0805H-120NJ
Onderdeel nummer:
PM0805H-120NJ
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 120NH 300MA 950 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16436 Pieces
Data papier:
PM0805H-120NJ.pdf
Invoering
Kopen PM0805H-120NJ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Multilayer
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0805 (2012 Metric)
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM0805H
ratings:-
Q @ Freq:16 @ 50MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:PM0805H120NJ
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ceramic
Fabrikant Onderdeelnummer:PM0805H-120NJ
Inductie:120nH
Hoogte - Zittend (Max):0.049" (1.25mm)
Frequentie - Test:50MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:650MHz
Uitgebreide beschrijving:120nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 950 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 120NH 300MA 950 MOHM
DC Resistance (DCR):950 mOhm Max
Huidige score:300mA