Kopen PM0805H-151NJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM0805H |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | PM0805H151NJ |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM0805H-151NJ |
| Inductie: | 1.5µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.5UH 300MA SMD |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Huidige score: | 300mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |