SDR0703-221KL
SDR0703-221KL
Onderdeel nummer:
SDR0703-221KL
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 220UH 180MA 3 OHM SMD
Data papier:
SDR0703-221KL.pdf
Invoering
Kopen SDR0703-221KL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SDR0703
ratings:-
Q @ Freq:31 @ 796kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SDR0703-221KL-ND
SDR0703221KL
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SDR0703-221KL
Inductie:220µH
Hoogte - Zittend (Max):0.106" (2.70mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:7MHz
Uitgebreide beschrijving:220µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 3 Ohm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 220UH 180MA 3 OHM SMD
DC Resistance (DCR):3 Ohm Max
Huidige score:180mA
Current - Verzadiging:280mA