SN74V273-15PZA
Onderdeel nummer:
SN74V273-15PZA
Fabrikant:
Beschrijving:
IC SYNC FIFO 16KX18 80QFP
Data papier:
SN74V273-15PZA.pdf
Invoering
Kopen SN74V273-15PZA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3.15 V ~ 3.45 V
Leverancier Device Pakket:80-LQFP (14x14)
Serie:74V
retransmit Capability:Yes
Programmeerbare Flags Ondersteuning:Yes
Packaging:Tray
Verpakking / doos:80-LQFP
Andere namen:296-12482
SN74V27315PZA
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):4 (72 Hours)
Geheugen grootte:288K (16K x 18)(32K x 9)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SN74V273-15PZA
Expansion Type:Depth, Width
Beschrijving:IC SYNC FIFO 16KX18 80QFP
Datasnelheid:66.7MHz
Current - Supply (Max):35mA