Kopen STGP3NC120HD met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.8V @ 15V, 3A |
| Test conditie: | 800V, 3A, 10 Ohm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 15ns/118ns |
| Schakelen Energy: | 236µJ (on), 290µJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220 |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 51ns |
| Vermogen - Max: | 75W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-15806-5 STGP3NC120HD-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGP3NC120HD |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 24nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT 1200V 14A 75W Through Hole TO-220 |
| Beschrijving: | IGBT 1200V 14A 75W TO220 |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 20A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 14A |
| Email: | [email protected] |