UHE1A102MPD
UHE1A102MPD
Onderdeel nummer:
UHE1A102MPD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.UHE1A102MPD.pdf2.UHE1A102MPD.pdf
Invoering
Kopen UHE1A102MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UHE
Ripple Current:787.5mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1496
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UHE1A102MPD
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:69 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.787" (20.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1000µF