UPJ1H150MDD
UPJ1H150MDD
Onderdeel nummer:
UPJ1H150MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UPJ1H150MDD.pdf2.UPJ1H150MDD.pdf
Invoering
Kopen UPJ1H150MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:72mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ1H150MDD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:1.3 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:15µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:15µF