UPJ1H152MHD
UPJ1H152MHD
Onderdeel nummer:
UPJ1H152MHD
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UPJ1H152MHD.pdf2.UPJ1H152MHD.pdf
Invoering
Kopen UPJ1H152MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:2.17A
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-11084
UPJ1H152MHD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ1H152MHD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:26 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.634" (41.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:1500µF