UVR2G100MHD
UVR2G100MHD
Onderdeel nummer:
UVR2G100MHD
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.UVR2G100MHD.pdf2.UVR2G100MHD.pdf
Invoering
Kopen UVR2G100MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UVR
Ripple Current:130mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1230
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2G100MHD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:10µF