UVR2G2R2MPA
UVR2G2R2MPA
Onderdeel nummer:
UVR2G2R2MPA
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13861 Pieces
Data papier:
1.UVR2G2R2MPA.pdf2.UVR2G2R2MPA.pdf
Invoering
Kopen UVR2G2R2MPA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:45mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2G2R2MPA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:2.2µF