UVZ2W220MHH
UVZ2W220MHH
Onderdeel nummer:
UVZ2W220MHH
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14227 Pieces
Data papier:
1.UVZ2W220MHH.pdf2.UVZ2W220MHH.pdf
Invoering
Kopen UVZ2W220MHH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UVZ
Ripple Current:115mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVZ2W220MHH
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:22µF